Pien Parfume Bayilik Kriterlerimiz; 10 m² ve üzeri, ana arterler, şehir merkezleri ve alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalar tercih edilmektedir. Tarafımızca standart olan dekor kullanılmalıdır. Şirket politikalarına paralel yönetim anlayışı hâkim olmalıdır. Yatırım için gerekli finansal güce sahip olunmalıdır. Herhangi ürün ve stok maliyeti kotası bulunmamaktadır. Yatırımcıların tercih ettikleri ürünlerden koli bazında sipariş verme zorunluluğu yoktur. Böylelikle bayilerimizin, satın alım gücü artmakta ve günümüz rekabet koşullarında müşterilerin çok çeşit bulabildikleri mağazalar yaratılıp yüksek satış – yüksek stok devir hızına ulaşılmaktadır.

Sektörel Analiz ve oluşan Pazar Payı: Kadın ve erkek kategorilerin tamamını içinde barındıran ürün yelpazesiyle tüm tüketicilere hitap etmektedir. Pien Parfume’de ürün başına düşen perakende satış fiyatlarının düşük olması müşterinin alım gücünü arttırmaktadır. Araştırmalara göre olası krizlerde en az etkilenen sektörlerden birinin,m2 başına düşen müşteri giriş sayısının en yüksek olduğu mağazalarla kişisel bakım firmalarına ait olduğu kanıtlanmıştır. Sektördeki bazı tekstil firmalarının ve marketlerin parfüm için stant ve reyon ayırmaları da sektöre olan yoğun ilginin kanıtıdır. Ancak müşterilerin tercihi mağazaların içinde bulunan küçük stant ve reyonlardan ziyade, geniş ürün yelpazesi barındıran, tüm koleksiyonun sergilendiği kişisel bakım mağazalarıdır.

Bayilik İçin Gereken Toplam Yatırım Miktarı: Dekorasyon hariç ürün maliyeti minimum 70,000 TL’dir. Dekorasyon mağazanın durununa göre değişiklik göstermektedir.

Aylık Elde Edilecek Tahmini Ciro (Minimum – Maximum): 10 m2 bir mağazanın aylık yaklaşık minimum 20.000 TL ciro yapması gerekir.

ÖRNEK BİR BAYİ KONSEPTİMİZ

Franchising Danışmanı İsa Bey

Telefon + Whatsapp 7/24 Uşlaşabilirsiniz: 0 (533) 779 72 55 - info@pienparfume.com.tr

YURT İÇİ BAYİLİK BAŞVURU FORMU