P ien Parfume 2002 yılında itibaren İstanbul'da kurulmuştur. Sadece parfüm konusunda branşlaşan Pien Parfume T.C. Sağlık Bakanlığı üretim ve satış ile ilgili bütün izin belgelerine sahiptir. T.C. Sağlık Bakanlığı'nın zorunlu kılmış olduğu üretim standartları ve denetim altında kendi üretim merkezinde AB normlarına uygun hammaddeler kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir. 12 Yılı aşkın deneyimi ve birikimi ile şirketimiz,değerli müşterilerine IFRA "International Frangrance Association" ve RIFM "Research Institute for Frangrance Materials" standartlarına uygun hammaddeleri seçerek hizmet vermektedir.

 

hakkimizda-banner-2

 

Pien Parfume'nin temel ilkesi müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet üzerine kuruludur. Ürünlerin performansının ve niteliğinin müşteri beklentilerinin üzerinde olması bu ilkenin bir sonucudur. Bu doğrultuda imal edilen ürünlerin spesifikasyonlara uygunluğu titiz bir şekilde kontrol edilir ve her üretilen ürünün numuneleri muhafaza edilerek kalitemizde tutarlılık sağlanmaktadır. Pien Parfume yurt içinde -- ve yurt dışında -- bayii, distribütörlük ile faaliyetini sürdürmekte olup, franchising sistemi ile bayilkler vermeye devam etmektedir.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEM POLİTİKAMIZ PİEN PARFUM İSA AŞIKOĞLU tüm faaliyetlerini müşterilerinin tam tatminine yönelik olarak sürdürerek, güvenilir bir firma olmayı, müşteri memnuniyetlerini arttırarak büyümeyi, faaliyet gösterdiği sektörlerde farklılaşmayı ana hedefleri olarak belirlemiştir. Firmamız; • Yasalara ve mevzuat şartlarına uyan, • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardı, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Standardı ve OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Standardı‘na uyan, • Tüketicinin bilinçlendirilmesine önem veren, • İnsan kaynağını sürekli geliştiren, • Pazarın taleplerine uygun yeni ürünler arayışı içinde olan, • Faaliyetlerinde çevre kirliliğini azaltıcı ve riskleri önleyici bir yaklaşımı benimseyen, • Çevreye, insan sağlığına ve teknik emniyete değer veren bir firmadır. Firmamız iç ve dış müşteri şartlarını karşılarken, müşteri memnuniyetini arttırmak için süreç temeline dayanarak Entegre Yönetim Sistemi uygular. Süreçlerinin performansları doğrultusunda sistemi, gözden geçirir ve sistemin etkinliği için gereken kaynakları sağlar. Tüm birimler ve çalışanların, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi’nden oluşan Entegre Yönetim Sisteminin gereği olan prosedürler ve talimatlara uygun çalışması gerekmektedir.